Hyundai Kona

Crossovery stanowią coraz ważniejszą gamę pojazdów. Są wybierane głównie do miasta przez osoby, dla których SUV jest zbyt duży, a typowe auto klasy B okazuje się niedostatecznie funkcjonalne. Jednym z najciekawszych przedstawicieli tego segmentu jest Hyundai Kona, który wyróżnia się na tle konkurencji kilkoma ważnymi elementami.

Atrakcyjna stylistyka

Hyundai Kona jest tym rodzajem samochodu, obok którego trudno jest przejść obojętnie. Przyciąga wzrok dynamiczną linią nadwozia i odważnymi akcentami stylistycznymi, szczególnie w przedniej części pojazdu – wyróżnia się tutaj ogromny grill oraz efektowne światła do jazdy dziennej w technologii LED. Jeśli lubisz samochody, które nie pozwalają kierowcy pozostać anonimowym, to Kona zdecydowanie powinna się znaleźć w kręgu Twojego zainteresowania.

Nowoczesne zespoły napędowe

Hyundai już wielokrotnie udowodnił, że odrobił lekcję z technologii tworzenia silników i całych układów napędowych zapewniających z jednej strony bardzo dobrą dynamikę i niskie zużycie paliwa, a z drugiej przyjaznych środowisku naturalnemu. W Hyundaiu Kona znajdziemy m.in. ulepszone silniki benzynowe wzbogacone o układ tzw. miękkiej hybrydy 48V. Dodatkowy silnik elektryczny znacząco podnosi moment obrotowy podczas ruszania i przyspieszania, pomagając również ograniczyć spalanie.

Technologie poprawiające komfort i bezpieczeństwo

Hyundai Kona jest jednym z najbezpieczniejszych samochodów w swojej klasie i co ważne wiele systemów wspomagających kierowcę jest dostępnych już w standardzie. Takie rozwiązania, jak kamera cofania, aktywny tempomat czy system zapobiegający zderzeniom czołowym istotnie podnoszą poczucie bezpieczeństwa tak w mieście, jak i w dalszej trasie.

Wnętrze Hyundaia Kona tworzy komfortowe warunki do podróżowania m.in. dzięki zaawansowanym systemom łączności. Bluelink Connected umożliwia połączenie smartfonu z samochodem i wydawanie poleceń głosowych. Z kolei usługi Hyundai LIVE umożliwiają dostęp w czasie rzeczywistym do takich funkcji, jak informacje o ruchu drogowym, miejscach parkingowych czy przydatnych punktach.

Wybierz swoją wersję

Hyundai Kona jest dostępny w trzech wariantach adresowanych do różnych kierowców. Kona Hybrid to wszechstronna propozycja w atrakcyjnej cenie zużywająca niewielkie ilości paliwa i doskonale sprawdzająca się w ruchu mieszanym. Kona N, inspirowana motorsportem, zaspokoi oczekiwania osób szukających emocji za kierownicą, natomiast Kona Electric stanowi odpowiedź na kierunek rozwoju współczesnej motoryzacji, oferując przy tym imponujący zasięg aż do 484 kilometrów.

5 lat bezwarunkowej gwarancji

Asem w rękawie koreańskiego producenta są świetne warunki gwarancji. Decydując się na zakup Kony zapewniasz sobie aż 5 lat świętego spokoju. Co ważne, gwarancja nie jest warunkowana limitem kilometrów.

Zainteresowany zakupem Hyundaia Kona? Atrakcyjną propozycję otrzymasz w salonie autoryzowanego dealera marki – MM Cars w Katowicach. Zapytaj o ofertę specjalną i umów się na jazdę testową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here