Aby zamówić taksówkę, wcale nie trzeba dzwonić do korporacji. Teraz można również zrobić to całkowicie przez internet!

Z internetu korzystamy na co dzień. Dzięki niemu możemy łatwo i wygodnie zamawiać różne produkty i usługi i płacić za nie on-line. Teraz do grupy usług, które zamówimy przez internet, dołączyły również przejazdy taksówkami.

Zamówienie taxi on-line to naprawdę żaden problem – teraz możemy zrobić to zarówno przez urządzenia mobilne takie jak smartfony i tablety, jak również bezpośrednio na komputerze. Wystarczy parę kliknięć, aby taksówka niedługo była na miejscu.

Pionierem zamawianiu przejazdów on-line stała się firma Uber, która działa również w paru miastach w Polsce. W ślad za nią poszły korporacje taksówkarskie, które zauważyły, że klienci wolą załatwić sprawę przez internet zamiast wykonywania telefonu – to wygodniejsze i szybsze. Poza tym taka metoda zamówienia taxi jest często jedyną, na przykład wtedy, gdy nie mamy możliwość zadzwonić z miejsca, w którym jesteśmy.

W Warszawie działa obecnie wiele korporacji, które pozywają na zamawianie taksówek on-line. Jedną z nich jest MPT Taxi, która jest dostępna dla swoich klientów telefonicznie, SMS-owo oraz on-line. Zamówienie taxi Warszawa MPT przez internet jest naprawdę proste – wchodzimy na odpowiednią stronę internetowa, określamy miejsce wyjazdu i dojazdu, wpisujemy swoje dane i określamy dodatkowe parametry, na przykład taxi z płatnością kartą, kierowcą mówiącym w języku obcym.

Korporacja posiada też własną aplikację na urządzenia mobilne, dzięki której można zamówić taksówkę i oszacować koszt przejazdu i czas oczekiwania. Możemy wybrać jedną z dwóch opcji płatności – gotówką albo kartą płatniczą. Aplikacja zapisuje również nasze adresy, dlatego można wtedy łatwiej zamawiać kursy bez każdorazowego wprowadzania tych danych.

Zatem jeśli liczy się wygoda, warto wybrać korporację taksówkarską, w której będzie można dokonać zamówienia kursu on-line – przez przeglądarkę internetową na stronie WWW albo przez aplikację. To proste!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here