Jakie korzyści może odnieść klient (tak indywidualny, jak i biznesowy), który zapragnie skorzystać z usług serwisu naprawczego przy firmie transportowej? Potencjał takiej usługi jest olbrzymi, przyjrzymy się wielu zaletom skorzystania z niej.

Serwis TIR – tylko dla przewoźników?

Nic bardziej mylnego. Serwisy znajdujące się przy firmach transportowych to miejsca, w których można przywrócić do sprawności każde auto. Jeżeli jest tam możliwa naprawa samochodów ciężarowych to tym bardziej ich mniejszych „braci”. Naprawa samochodów osobowych w takim miejscu to przede wszystkim świadomość, że nasze auto zostało oddane w ręce fachowców z olbrzymim doświadczeniem. W końcu wymagana jest wszechstronna wiedza i możliwości techniczne by kolosy transportu mogły z powodzeniem wracać na drogi. Serwisy takie mają odpowiednie zaopatrzenie logistyczne, co pozytywnie wpłynie na szybkość naprawy usterki.

Wyobraźmy sobie życiową sytuację. W trasie z rodziną zaczyna zawodzić nas auto. Słyszymy wyraźne dźwięki dochodzące najprawdopodobniej z tarcz hamulcowych albo tylnej osi samochodu. Jazda staje się potencjalnie niebezpieczna. Nie jesteśmy pewni, ile bezpiecznie będziemy w stanie jechać dalej. Nasz GPS wskazuje, że już za kilometr będziemy mieli szansę skorzystać z serwisu przy firmie transportowej. Tak naprawdę jesteśmy uratowani, bo wezwanie pomocy drogowej będzie znacznie uciążliwszym finansowo rozwiązaniem. Ze śmiałością możemy wjechać do serwisu i oddać samochód w dobre ręce.

Naprawa samochodów ciężarowych będzie również bardzo korzystna. Serwisy tego typu mają niekiedy w ofercie świetnie wyposażoną jednostkę mobilną, która może zostać wysłana do kierowcy, który doświadczył awarii ciągnika w trasie. Poza tym warsztaty przy firmach transportowych są w stanie zapewnić serwis na najwyższym poziomie przy:

  • wulkanizacji (wymiana, sprzedaż opon),
  • zakuwaniu linki celnej,
  • klejeniu plandek,
  • naprawach układów wydechowych,
  • naprawach sprzęgieł,
  • pełną diagnostykę komputerową,
  • naprawach układu hamulcowego,
  • naprawach zawieszenia,
  • naprawach silników,
  • wymianie olejów.

Jak widać, usługi te są bardzo wszechstronne. Klient indywidualny, jak i biznesowy szybko doceni sprawną naprawę w serwisie przy firmie transportowej. W końcu każda chwila spóźnienia na trasie to często zmarnowane pieniądze i nerwy. Skorzystanie z usług wykwalifikowanych warsztatów przy firmach transportowych pomoże nam zminimalizować te straty. Oddając nasze samochody w ręce specjalistów, możemy poczuć się pewniej.

Informacje dostarczyła firma logistyczna oferująca usługi serwisowe – SM Logistic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here