Spalinowe wózki widłowe – jak działają?

Spalinowe wózki widłowe charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz trwałością. Spalinowe wózki widłowe znajdują zastosowanie niemal w każdej branży. Najczęściej są wyposażone w silniki diesla lub benzynowe z instalacją LPG. Czytaj dalej i dowiedz się, jak wybrać najlepsze spalinowe wózki widłowe.

Spalinowe wózki widłowe wyróżniają się dużą mocą przy jednoczesnej oszczędności i wysokiej kulturze pracy. Jednymi z najlepszych wózków widłowych na rynku są wózki widłowe STILL, które są wybierane przez klientów na całym świecie.

Spalinowy wózek widłowy do transportu lekkiego

Przedsiębiorstwa poszukujące lekkich i zwrotnych wózków widłowych, które są przystosowane do pracy z materiałami o niewielkim tonażu, powinny zwracać uwagę na kompaktowe maszyny.

Spalinowe wózki widłowe o nośności od 1 do 2 ton, z powodzeniem  znajdą zastosowanie m.in. na budowach, w składach budowlanych, a także hurtowniach spożywczych czy transportowych.

Kompaktowe wózki widłowe znajdą również zastosowanie w centrach logistycznych. Pojazdy od czołowych producentów, pomimo mniejszej mocy i nośności, mogą bezpiecznie i komfortowo obsługiwać ciężkie ładunki. Kompaktowość idzie w parze z wytrzymałością masztów, które są odporne na zginanie i skręcanie.

Współczesne wózki widłowe, bardzo często są wyposażone w hybrydowy napęd, który łączy atuty wysokiej mocy, naturalnej dla silnika spalinowego, wraz z precyzją i ekologią napędu elektrycznego. Dzięki temu, tego rodzaju pojazdy, zapewniają długi okres użytkowania, co jest kluczowe dla maszyn niemal nieustannie pracujących.

Spalinowe wózki widłowe dla wymagających

Jeśli w Twoim przedsiębiorstwie, zachodzi konieczność transportowania ładunków o większym ciężarze, również warto postawić na spalinowe lub hybrydowe wózki widłowe. Wiele modeli, gwarantuje nośność od 3,5 do nawet 8 ton, co zapewnia efektywny transport nawet najcięższych towarów.

Nowoczesne wózki widłowe charakteryzują się wysoką ergonomią, bezpieczeństwem, a także kompaktowością. Duża moc idzie w parze z niewielkimi wymiarami zewnętrznymi, które ułatwiają pracę w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Ponadto duże okna oraz panoramiczne dachy gwarantują doskonałą widoczność w czasie pracy.

Spalinowe wózki widłowe od czołowych producentów, zapewniają również wysokim komfort pracy operatorom urządzeń, a przestronne i komfortowe kabiny, gwarantują dużą wygodę w czasie użytkowania. Ponadto najlepsze spalinowe wózki widłowe na rynku, umożliwiają efektywne przenoszenie mocy za sprawą elektrycznie sterowanych pomp hydraulicznych, co stanowi sporą zaletę w czasie pracy z ładunkami o dużej masie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here