Aby spróbować swoich sił za kierownicą takich legendarnych aut, jak Ferrari, Lamborghini lub McLaren, warto udać się na tory wyścigowe, które oferują przejazd tymi autami za określoną opłatą. Gdy myśli się o kupnie sportowego samochodu, można też udać się na jazdę próbną do salonu, gdzie można się przekonać, czy dany pojazd pasuje do wymagań kierowcy. Jazda sportowymi samochodami jest spełnieniem marzeń wielu kierowców. Niezwykłe przyspieszenie i moc silnika gwarantują niesamowite wrażenia.

Jazda sportowymi samochodami na torze wyścigowym

Wiele torów wyścigowych w Polsce oferuje przejażdżkę takimi sportowymi autami, jak Ferrari 458 Italia, Lamborghini Gallardo, Nissan GT-R lub Audi R8. Takie usługi można znaleźć w większości dużych miast, np. w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście, Białymstoku czy Toruniu. Po przyjściu na tor uczestnik zapoznaje się z zasadami bezpieczeństwa, po czym (za określoną opłatą) może wybrać jeden lub kilka modeli do przetestowania na drodze. Te legendarne maszyny potrafią przyspieszać do 100 km/h w czasie poniżej 4 sekund, więc jest to piorunujące wrażenie, które zostanie w pamięci uczestnika na wiele lat. Podczas przejazdu obok kierowcy będzie siedział profesjonalny instruktor, który doradzi mu, jak najlepiej pokonać dane odcinki trasy. Aby zrealizować tę usługę, należy udać się na stronę firmy go-racing, gdzie można wykupić specjalny voucher umożliwiający zrealizowanie atrakcji. Jazda na torze wyścigowym może być też świetną okazją na prezent dla mężczyzny na urodziny lub rocznicę ślubu. Wiele osób korzysta też z tej usługi podczas wieczoru kawalerskiego pana młodego, który jest fanem motoryzacji.

Jazda próbna sportowymi autami

Jeśli myśli się o zakupie sportowego samochodu (teraz lub w przyszłości), warto wybrać się na jazdę próbną w salonach znanych marek, takich jak Audi, Nissan czy Porsche. Jest to świetna okazja, aby sprawdzić możliwości pojazdu oraz przekonać się, czy dany samochód pasuje do wymagań. Dzięki jeździe testowej można dowiedzieć się o wszystkim, co nie zostało zawarte w broszurze i opisie samochodu. Między innymi oceni się komfort auta oraz jego faktyczne przyspieszenie. Na jazdę próbną można umówić się:

  • za pomocą formularza na stronie internetowej dealera danej marki,
  • przez rozmowę telefoniczną z działem obsługi klienta w salonie,
  • poprzez pójście do dealera i ustalenie szczegółów na miejscu.

Warunkiem jazdy testowej jest skończone 18 lat, prawo jazdy oraz trzeźwość umysłu. Czas przejazdu jest zależny od wytycznych salonu, jednak zwykle jest to od 30 do 60 minut. Gdy potencjalny kupiec chce dokładnie poznać możliwości samochodu, niektórzy dealerzy udostępniają pojazd nawet na całą dobę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here