Systemy wystawiennicze

Ścianki wystawiennicze, rollupy i banery to akcesoria nierozłącznie kojarzące się z targami i imprezami wystawienniczymi. Rzeczywiście, trudno wyobrazić sobie jakiekolwiek stoiska bez towarzyszących im systemów prezentacyjnych. Co zadecydowało o spektakularnym sukcesie rozwiązań tego typu? Jakie są ich cechy szczególne? Przyjrzyjmy się bliżej najpopularniejszym przedstawicielom systemów wystawienniczych.

Sojusznik, którego potrzebujesz

Jednym z fundamentów sukcesu w biznesie jest umiejętność budowania strategii komunikacyjnej, która nie tylko służy przepływowi danych, ale też skutecznie wspiera budowę wizerunku marki. Żaden, nawet najlepszy produkt, nie obroni się bez wsparcia marketingowego i konsekwentnie realizowanych działań reklamowych. Jest to szczególnie ważne w obecnej sytuacji gospodarczej, która wymusza na przedsiębiorcach zażartą walkę o klienta. Nie jest to zadanie łatwe na silnie konkurencyjnym rynku i między innymi z tego powodu dbałość o prestiż marki staje się wymogiem koniecznym.

Gdy liczy się rozmiar

Niezwykle skutecznym orężem walki okazują się systemy wystawiennicze. Dlaczego? Powodów jest co najmniej kilka, skupmy się więc na tych najważniejszych. Już najprostszy rollup oferuje trudną do przecenienia powierzchnię reklamową. W przypadku najmniejszych modeli otrzymujemy do dyspozycji niemal dwa metry kwadratowe, rollupy o szerokości jednego metra przekraczają tę wartość, a przecież na rynku dostępne są również rozwiązania dwustronne. Jeżeli to za mało, możemy sięgnąć po ścianki prezentacyjne, które pozwalają na ekspozycję grafik na powierzchniach przekraczających 6 metrów kwadratowych. Dostępne są oczywiście inne wymiary, a oprócz tradycyjnych ścianek prostych dużą popularnością cieszą się przyciągające uwagę ścianki łukowe oraz niezwykle proste w użytkowaniu ścianki banerowe.

Łatwa obsługa i duża mobilność

Mówiąc o prostocie użytkowanie, należy zwrócić uwagę na przemyślane konstrukcje systemów prezentacyjnych. Zwolennicy prostych i tanich rozwiązań z pewnością docenią wykonane z aluminium i włókna szklanego stojaki w kształcie litery X, które pozwolą na prezentację grafik o wymiarach 72 × 192 cm, zachowując przy tym wagę, która nie przekracza 3 kg. Nieco cięższe są wspomniane wcześniej rollupy, ich waga nieznacznie przekracza 6 kg, nadal jednak nie jest to wartość, która mogłaby stanowić jakikolwiek problem. W zamian za większą wagę otrzymujemy stabilniejszą konstrukcję wyposażoną w estetyczną kasetę będącą podstawą i jednocześnie ochroną zwiniętej grafiki. W przypadku ścianek wystawienniczych ciężar jest ściśle związany z rozmiarem i w przypadku ścianki o wymiarach 275 × 224 cm wynosi on zaledwie 24 kg. Oprócz niskiej wagi ogromnym atutem jest także prosty i intuicyjny system rozkładania i składania omawianych produktów. Przemyślane konstrukcje wyposażone są w rozwiązania teleskopowe (rollupy i wybrane stojaki) lub systemy zatrzaskowe (ścianki), dzięki którym zarówno montaż, jak i demontaż przebiega błyskawicznie i w większości przypadków może być zrealizowany przez jedną osobę. 

Wszystkie powyższe rozwiązania dostępne są w poznańskiej firmie BV FORMAT — z takim wsparciem walka o klienta staje się dużo prostsza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here