Wyjazdy integracyjne

Spędzanie czasu ze współpracownikami poza biurem to twardy orzech do zgryzienia. Często duża ilość obowiązków i pracy sprawia, że niemal brakuje nam czasu na odpoczynek, a co dopiero planowanie imprezy i branie w niej udziału. Jednak czas na to warto znaleźć. I niekoniecznie musi to oznaczać picie w głośnym barze do późnych godzin wieczornych. Jedną z najciekawszych alternatyw są wyjazdy integracyjne na tor wyścigowy!

Impreza firmowa pełna wrażeń

Nie jest złym pomysłem, aby zorganizować dla pracowników firmy przysłowiowe  „wyjście na piwo’’. Jest to jednak już dosyć przestarzały sposób spędzania wolnego czasu. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się bowiem nietypowe zajęcia, które dostarczają nowych doświadczeń i pozwalają przeżyć wspólne niezapomniane chwile w gronie znajomych z pracy. Do takich zajęć bez wątpienia należą wyjazdy integracyjne na tor wyścigowy.

Organizacja imprez firmowych na torze

Przygotowywaniem tego typu imprez zajmują się specjalne firmy, które dysponują wiedzą, instruktorami, torem wyścigowym oraz oczywiście samochodami sportowymi. Ważne jest to, aby firma świadcząca tego typu usługi potrafiła zorganizować całe spotkanie tak, aby zaangażować w nie każdego uczestnika. Oczywiście będzie się to przekładało nie tylko na polepszenie stosunków w firmie, ale także na zwiększenie jakości świadczonych usług z powodu zadowolonych pracowników. Ponadto organizacją imprez firmowych tego typu najczęściej zajmują się firmy, w których pracują ludzie z pasją. Można się więc spodziewać, że całość będzie przygotowana na najwyższym poziomie.

Motoryzacyjny wyjazd integracyjny dla każdego

Każdy pracownik firmy może skorzystać na tego typu evencie. Ci niedoświadczeni mogą podczas wykonywanych ćwiczeń wiele nauczyć się o technice jazdy. Pozwoli im to na o wiele efektywniejsze reagowanie w trudnych sytuacjach na drodze. Natomiast osoby, które po prostu interesują się motoryzacją, na pewno docenią możliwość przejechania się sportowym samochodem.

Ćwiczenia na torze wyścigowym oraz na specjalnych obiektach, które imitują trudne warunki drogowe, pozwalają nam lepiej zapoznać się z możliwościami danego auta. Wyspecjalizowani instruktorzy pomagają uczestnikom imprezy integracyjnej okiełznać samochód, który wpada w poślizg, zapoznają ich ze sztuką driftingu oraz organizują zawody, w których każdy będzie mógł zmierzyć się ze sobą. To świetna okazja do wspólnej zabawy poprzez rywalizację. Dzięki temu pracownicy firmy mogą zrzucić z siebie stres dnia codziennego. Dostarczenie sporej dawki adrenaliny zadziała pozytywnie na nastroje i późniejszą wydajność pracowników.

Impreza firmowa pełna sportowych samochodów

Do dyspozycji uczestników motoryzacyjnych wyjazdów integracyjnych oddanych jest wiele luksusowych samochodów wyścigowych. Niektóre z nich to nawet wersje limitowane! Na torach wyścigowych można zwykle znaleźć samochody takich marek jak: Lamborghini, Porsche, Audi, BMW, Nissan, Ford, Mercedes, a nawet Subaru i Tesla!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here