Zalety skórzanej kurtki Dainese Racing 3

0
1747

Skórzana kurtka Racing 3 od Dainese to same zalety i korzyści. Patrząc na to zupełnie obiektywnie, produkt ten jest zdecydowanie jedną najlepszych dostępnych na rynku skórzanych kurtek motocyklowych.

Solidna konstrukcja

Kiedy zakłada się skórzaną kurtkę Dainese z linii Racing 3, od razu wita uczucie komfortu i bezpieczeństwa. Mając ją na sobie już nawet podświadomie czujemy się dobrze chronieni i wiemy, że w razie wywrotki konsekwencje będą dużo, dużo mniejsze. Już samo to uczucie jest warte ceny, którą wyłożyć trzeba na ten najwyższej jakości produkt.

Każda nowa kurtka Dainese ma certyfikat CE jako profesjonalne wyposażenie ochronne dla motocyklistów, czego niestety nie można powiedzieć o wielu drogich skórzanych kurtek wyprodukowanych przez konkurencję. Fakt posiadania certyfikatu PPE CE stawia kurtkę Racing 3 w zupełnie innej lidze, jeżeli chodzi o branżę produktów ochronnych dla motocyklistów. Skórzana kurtka Racing 3 to jedna z niewielu istniejących obecnie na rynku kurtek motocyklowych, które zostały solidnie przetestowane i uzyskały taką certyfikację. Dodatkowo, każda kurtka Dainese wykonana jest ze specjalnej jakości skóry, która w środowisku miłośników dwóch kółek zdążyła obrosnąć już swoistego rodzaju legendą.

Kompaktowy pancerz

Ochraniacze na ramiona i łokcie obejmują prawie całą ich długość. W razie upadku na chodnik, jezdnię czy wszelkie inne nawierzchnie, w które może uderzyć pechowy motocyklista, konsekwencje mogą być bolesne. Jednak dzięki kurtce Dainese możemy liczyć na niesamowitej jakości ochronę przeciwko uderzeniom oraz tarciom, dzięki czemu ewentualne uszczerbki na zdrowiu będą zminimalizowane. To jest niezwykle cenna rzecz, nie tylko w przypadku nieszczęścia, ale również w trakcie zdecydowanie bezpiecznej, bezkolizyjnej jazdy – tak jak to było bowiem wspomniane już wcześniej, kurtka Dainese daje ogromny komfort psychiczny, co jest nie do przecenienia podczas czerpania przyjemności z jazdy motocyklem.

Seksowny i dopracowany wygląd

Skórzana kurtka Racing 3 spełnia również rolę eleganckiego stroju i właściwie na każdym motocykliście wygląda bardzo dobrze. Dość powiedzieć, że wiele głów odwraca się za kierowcą ubranym w produkty marki Dainese. Jeżeli więc chcemy wybrać się na randkę na motorze, nie można raczej dokonać lepszego wyboru ubioru niż skórzane cudeńka od włoskiego producenta odzieży ochronnej. Jest jeszcze jedno, co w tym temacie wyróżnia kurtki Dainese. Chodzi mianowicie o ich… zapach. Może wydawać się to dziwne lub zgoła nieistotne, ale prawda jest taka, że kurtki te po prostu niesamowicie dobrze pachną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here