Odzież robocza. Niezbędna na każdym placu budowy

0
1872

Każdy pracownik zajmujący się zawodowo branżą budowlaną musi być specjalistą w swoim fachu, a przynajmniej oczekują tego ludzie, którzy będą korzystać z jego usług. Temat jest dość rozległy i ważne jest to, aby stawiać na fachowców z wiedzą i doświadczeniem. Każdy z nich musi być też przygotowany do pracy pod względem stroju. Odzież robocza ma tu kluczowe znaczenie. Na rynku znajduje się wiele pozycji z tej kategorii wyrobów, pochodzących od różnych producentów. Odmienne ceny i parametry sprawiają, że klienci mają w czym wybierać, ale na pewno wybór nie powinien być dziełem przypadku.

Nie tylko odzież jest istotna

Gama ubrań roboczych, określanych także mianem odzieży BHP, jest szeroka. Obejmuje wiele pozycji, dzięki którym pracownik może czuć się w pracy bezpieczniej, ale chodzi także o względy praktyczne. Zarówno kurtki robocze, jak też inne elementy stroju budowlańca są zaprojektowane pod kątem użytkowym. Duża liczba pojemnych kieszeni sprawia, że można w nich przechowywać narzędzia, dokumenty, schematy i projekty oraz inne niezbędne rzeczy. Tak samo spodnie robocze są z reguły wyposażone w dużą liczbę zamykanych kieszeni. Poza tym wszystkie tego typu ubrania bazują na starannie dobranych materiałach.

Muszą być one odporne na kontakt z farbami, olejami oraz innymi specyfikami chemicznymi wykorzystywanymi na placu budowy. Same tkaniny są z reguły grubsze i co za tym idzie odporniejsze na uszkodzenia mechaniczne. Bardzo konkretne wymagania dotyczą także innych środków ochrony indywidualnej. Obuwie robocze to znakomity przykład. W zależności od modelu posiadają olejoodporne podeszwy absorbujące uderzenia, stalowe podnoski chroniące palce oraz inne specyficzne cechy. Rzecz jasna istotna jest również wygoda noszenia. Wszak pracownik ma korzystać z tej odzieży czy butów wiele godzin dziennie.

Najlepsze buty robocze

Buty robocze BETA. Fot. muntech24.pl

Najlepsze buty robocze i odzież BHP – gdzie je kupować?

Rynek detaliczny i hurtowy w tym obszarze jest w Polsce rozbudowany. W większych jak i mniejszych miastach z powodzeniem działają punkty stacjonarne, w jakich da się znaleźć rozmaite modele renomowanych producentów. Nie da się jednak ukryć, że coraz większe grono nabywców stawia dziś na internet. W sieci ubrania robocze oraz odpowiednie obuwie są z reguły tańsze, a wybór szerszy. Jest też szansa skorzystania z oferty najbardziej cenionych wytwórców, którzy nie dla każdego sprzedawcy stacjonarnego są oczywistą częścią asortymentu.

Wszystko jedno, czy celem klienta jest kamizelka robocza, kurtka czy para spodni – wszystko musi spełniać konkretne wymagania. – Polecamy nabywcom produkty marki Beta, to firma z Włoch, wysoko oceniana na europejskich rynkach. W gamie wyrobów jest zarówno odzież robocza, jak też obuwie bezpieczne czy akcesoria ochronne – mówi pan Szymon, specjalista sklepu Muntech24.pl. W tej chwili to jeden z najczęściej wybieranych dostawców ubrań roboczych w kraju. – Jako dystrybutor możemy zaproponować klientom niższe ceny – dodaje. Liczba zamówień online na takie elementy wyposażenia pracowników rośnie z każdym rokiem. Uwidacznia to panującą na polskim rynku tendencję.

Więcej na stronie sklepu Muntech24.pl

Hurtownia Mun-Tech, ul. Rakoniewicka 18, 60-111 Poznań, tel. 61 66-23-096.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here