Transport na twoje wesele. O czym warto pamiętać?

0
1871

Małymi krokami zbliża się twoje wesele? Z pewnością pragniesz, aby tego dnia wszystko przebiegało idealnie i zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Organizacja wesela to nie lada przedsięwzięcie, które wymaga od pary młodych stuprocentowego zaangażowania i dokładności. W końcu zapraszamy rodzinę i znajomych, którzy często oceniają i dzielą się spostrzeżeniami dotyczącymi wielu aspektów tej wyjątkowej ceremonii. Do jednych z nich należy transport.

Limuzyna dla pary młodych

Firmy transportowe oferują nam mnóstwo ekskluzywnych typów limuzyn. Przy wyborze samochodu powinniśmy kierować się motywem przewodnim wesela. Jeżeli jest nim motyw retro, a dekoracje i wystrój zdominował styl vintage – takie też powinno być auto, które podwiezie was do kościoła.

Postawcie także na minimalizm i klasykę, jeżeli w takim stylu urządzacie wesele. Wbrew pozorom, samochód, który wybierzecie to bardzo ważny element ceremonii. W końcu to z niego wychodząc, panna młoda oczarowuje swoim wyglądem gości, a fotograf zaczyna wykonywać zdjęcia. Zadbajcie zatem o samochód dobrej marki, który będzie komponował się z motywem przewodnim wesela i zachwyci swoim designem nie jedną osobę.

Transport dla gości weselnych

Transport dla waszych gości weselnych to bardzo istotna kwestia, która powinna być dokładnie opracowana. Faktycznie, wielu zaproszonych przyjeżdża na ceremonię własnymi autami, wobec czego nie będą korzystać z podstawionych przez was samochodów. Jednak wielu gości chętnie skorzysta z transportu z różnych powodów. Z tego względu, pamiętajcie o sporządzeniu listy gości, którzy będą potrzebować zagwarantowanego przejazdu. Ustalcie kto skąd i dokąd będzie potrzebował transportu, na przykład część zaproszonych musi dojechać z hotelu do kościoła czy urzędu, salę weselną czy do domu. Pokażcie, że jesteście dobrymi organizatorami i dbacie o komfort każdej zaproszonej osoby! Wynajmijcie dobry autokar czy bus, najlepiej od sprawdzonej firmy transportowej, która od lat świadczy usługi w tej branży (np. wynajem autokaru Dyniewicz transport). Możecie postawić na klasyczne i eleganckie pojazdy wysokich marek lub poszukać kreatywnych form transportu – wszystko zależy od stylu w jakim urządzacie imprezę. Przekażcie wszelkie informacje dotyczące wyznaczonych godzin, miejsc, adresów oraz listy gości firmie transportowej. Komunikacja to najważniejsza kwestia sprzyjającej profesjonalnej organizacji uroczystości weselnej.

Możecie także zadbać o więcej i zapewnić transport gościom po weselu, czyli do miejsca ich zamieszkania lub zakwaterowania. Spróbujcie rozwiązać kwestie transportu idealnie pod względem logistycznym. Pamiętajcie, że wynajmowane samochody pomieszczą od 8 do 40 osób, dlatego maksymalnie wykorzystajcie możliwości aut. Odradzamy wynajem taksówek, ponieważ koszty będą większe. W przypadku wesel najlepszą inwestycją będzie skorzystanie z profesjonalnych firm transportowych i wynajem autokarów, busów czy vanów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here