Folie samochodowe 3M

Profesjonalnie wykonane folie charakteryzują się doskonałą jakością, szerokim wyborem. Ciągle poszerzana gamma kolorystyczna, nowe rozwiązania techniczne i ogólna poprawa jakości produktów sprawia, że firma 3M jest liderem na rynku. Firma 3M

Folie 3M do zmiany kolorów

Folie winylowe samochodowe 3M do zmiany koloru z serii Wrap Film 1080 i 1380 są idealnym zastępstwem drogiego procesu lakierowania auta. Najwyższej klasy folie winylowe przeznaczone są do oklejania całych pojazdów jak i pojedynczych elementów. Stosunkowo niewielkim kosztem można uzyskać świetny efekt. Folie są niezwykle trwałe, posiadają certyfikat niepalności i nie wymagają zadruku czy laminowania, są gotowe do użycia bezpośrednio po wyjęciu z opakowania. Charakteryzuje się doskonałym kryciem, dzięki czemu pokrycie nawet kontrastowych powierzchni nie będzie problemem. Cechują się wysoką odpornością na zjawiska atmosferyczne. Folie 3m bezproblemowo można usunąć gdybyśmy chcieli wrócić do oryginalnego koloru. Są stosunkowo łatwe w aplikacji więc proste elementy możesz okleić nawet sam. Jednak w przypadku bardziej skomplikowanych elementów zaleca się skorzystanie z usług zawodowych aplikatorów, aby uzyskać pożądany efekt. Folie wykorzystują technologię 3M™ Controltac™ oraz 3M™ Comply™.

Folia ochronna 3M

Folia ochronna 3M™ Scotchgard PROSERIES™ doskonale chroni lakierowaną powierzchnię twojego auta. Ponad 200 mikronowa powłoka ochroni twój lakier przed drobnymi zarysowaniami, otarciami, środkami chemicznymi takimi jak olej czy benzyna a także warunkami atmosferycznymi. Folia posiada powłokę, która regeneruje zarysowania pod wpływem ciepła.

Folie 3M przyciemniające szyby

Folie stosowane na autach szyb nie tylko poprawiają estetykę pojazdu, ale również redukuję transmisje słoneczną oraz szkodliwe promieniowanie UV. Są wykonane z niemetalizowanego, barwionego poliestru i są proste w obsłudze, aplikacji. Dodatkowo blokują promienie UVA i UVB które są odpowiedzialne za odbarwianie się materiałów wewnątrz samochodu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here